Dekoder AZTEC w sieci

Firma PELock LLC rozpoczęła sprzedaż dekodera AZTEC 2D, wykorzystywanego w celu zautomatyzowania procesu wprowadzania danych z dowodów rejestracyjnych pojazdów samochodowych.

Kod AZTEC 2D w dowodzie rejestracyjnym

Dekoder AZTEC przeznaczony jest dla firm tworzących oprogramowanie, gdzie zachodzi potrzeba wprowadzenia danych z dowodów rejestracyjnych pojazdów samochodowych.

Zamiast żmudnego przepisywania danych — można skorzystać z naszego dekodera i zautomatyzować cały proces, wykorzystując skaner rozpoznający kodowanie AZTEC 2D lub darmową bibliotekę do rozpoznawania obrazów ZXing.

Biblioteka posiada funkcje dekodującą, na wejściu pobierany jest zeskanowany ciąg ASCII kodu AZTEC 2D, na wyjściu zwracany jest ciąg Unicode pliku XML, zawierającego wszystkie rozkodowane dane (w tym osobowe, czego inne biblioteki nie zwracają). Wersja w PHP potrafi także zwrócić dane w formacie JSON.

Unikalne rozwiązanie

Nasza biblioteka jest unikalnym rozwiązaniem i jedyną taką biblioteką sprzedawaną z kodami źródłowymi, jako jedyna firma w Polsce (i najprawdopodobniej na świecie) dostarczamy to rozwiązanie w tak wielu językach programowania, co jednocześnie pozwala na jego wykorzystanie na wielu platformach sprzętowych. Naszymi klientami są m.in. największe firmy ubezpieczeniowe w Polsce.

Licencja

Nasze rozwiązanie wyróżnia także licencja wieczysta i wieczysty support, wierzymy w doskonałe rozwiązania, dlatego bez obaw zapewniamy takie warunki, a nasza biblioteka jest stworzona z zachowaniem najwyższych standardów programistycznych, co sprawia, że jej wykorzystanie nie powoduje żadnych problemów w końcowych produktach. Chętnie pomagamy w jakichkolwiek kwestiach implementacyjnych dla dowolnego języka programowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.