Jak zeskanować kod z dowodu rejestracyjnego?

Firma PELock wprowadziła obok swoich dotychczasowych rozwiązań (biblioteka binarna i kody źródłowe algorytmu dekodującego) nowe rozwiązanie SaaS do dekodowania kodów AZTEC 2D zapisanych w dowodach rejestracyjnych pojazdów samochodowych.

https://www.pelock.com/pl/produkty/dekoder-aztec

Web API z nowatorskim rozpoznawaniem obrazów

Dekodowanie kodu AZTEC 2D do formatu JSON.Jest to najbardziej zaawansowana edycja Dekodera AZTec, ponieważ umożliwia precyzyjne rozpoznawanie i dekodowanie kodów AZTEC 2D bezpośrednio ze zdjęć oraz obrazków zapisanych w formatach PNG oraz JPG.

Algorytm rozpoznawania obrazu należy do naszej firmy, jest to innowacyjne rozwiązanie rozwijane od podstaw przez prawie rok czasu.

Rozumiemy potrzeby naszych klientów oraz problemy wynikające z rozpoznawania rzeczywistych zdjęć kodów AZTEC 2D znajdujących się w dowodach rejestracyjnych, które nie zawsze są idealnie wykonane, czy to ze względu na rodzaj aparatu, kąta wykonania zdjęcia, refleksów czy słabej rozdzielczości.

Przy tworzeniu naszego rozwiązania wzięliśmy wszystkie te czynniki pod uwagę i w efekcie nasz algorytm radzi sobie znakomicie z rozpoznawaniem kodów AZTEC 2D ze zdjęć z wszelkiego rodzaju zniekształceniami, uszkodzeniami i niedoskonałościami. Znacznie przewyższa pod względem funkcjonowania dostępne na rynku biblioteki rozpoznawania kodów AZTEC 2D takie jak np. ZXing.

https://www.pelock.com/pl/produkty/dekoder-aztec

Implementacje i pakiety dostępne dla wielu języków programowania

Interfejs Web API bazuje na prostym zapytaniu POST do naszego serwera, który dane wyjściowe zwraca w formie ciągu tekstowego JSON. Wykorzystanie dekodera jest możliwe z dowolnego języka programowania, który zapewnia funkcje komunikacji sieciowej i dekodowania danych formatu JSON.

Dla ułatwienia szybkiego wdrożenia, paczki instalacyjne Dekodera AZTec zostały wgrane na repozytoria dla kilku popularnych języków programowania, a dodatkowo ich kody źródłowe zostały opublikowane na GitHubie.

Dostępne są paczki i przykłady dla:

Wersja online

Jeśli chcą Państwo przetestować funkcjonalność dekodera, udostępniliśmy interfejs online na naszej stronie firmowej:

https://www.pelock.com/pl/produkty/dekoder-aztec/online

Cennik

Wersja Web API dostępna jest na zasadzie subskrypcji na 3, 6 lub 12 miesięcy. Po zakupie otrzymają Państwo automatycznie na maila kod aktywacyjny pozwalający skorzystać z usługi oraz dostęp do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wygenerowaną fakturę invoice.

https://www.pelock.com/pl/produkty/dekoder-aztec/kup

Zakupione pakiety nie posiadają limitów dekodowania, nie ma tutaj dodatkowych ukrytych kosztów, ani kosztów za pojedyncze dekodowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.